Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Teisininkai ir akademikai diskutuos, kaip spręsti verslui kylančius sunkumus įmonių restruktūrizavimo ir nemokumo srityje
2023-04-11 , Advokatų taryba

Rytų Europos šalių komitetas kartu su Mykolo Romerio universitetu rengs neeilinę tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Restruktūrizavimo ir nemokumo vykdytojai: išgyvenimo rinkinys“ (angl. EECCC – Eastern European countries committee conference), kurioje bus diskutuojama aktualiomis įmonių nemokumo administratoriams temomis.

Konferencijos metu Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Suomijos, Estijos, Olandijos, Slovakijos teisininkai-praktikai bei akademikai dalinsis gerosios praktikos pavyzdžiais ir diskutuos apie įmonėms ir verslo atstovams kylančius finansinius iššūkius globalių pokyčių kontekste. Nemokumo specialistai diskutuos, kaip karas, sankcijų politika, palūkanų normų augimas ir didėjančių energijos išteklių kainos keitė verslo aplinką ir procesus.

Konferencija vyks š. m. gegužės 18-19 dienomis gyvai Vilniuje, „Radisson Blu Lietuva“, adresu Konstitucijos pr. 20. Atkreipiame dėmesį, jog dalyvavimas konferencijoje yra mokamas.

Konferencijos rėmėjai ir partneriai Lietuvoje: Mykolo Romerio universitetas, Nemokumo administratorių rūmai, Lietuvos advokatūra, advokatų kontora „Sorainen ir partneriai“, „Go Vilnius“.

Išsamiau su renginio programa galima susipažinti čia.

Registracija vykdoma, paspaudus šią nuorodą.

 

 

00
Lietuvos advokatūros naujienos
Pratęstas terminas teikti paraiškas asmenims, siekiantiems tapti apygardų rinkimų komisijų nariais ir (arba) šių komisijų pirmininkais, dalyvauti atrankoje
2024-06-19, Advokatų taryba
Užuojauta dėl advokato Zigmo Pečiulio (1955–2024) mirties
2024-06-14, Advokatų taryba
Lietuvos advokatūros profesinio solidarumo akcija Baltarusijoje karceryje kalinamam advokatui M. Z.
2024-06-12, Advokatų taryba
Šios savaitės įvykiai, posėdžiai ir renginiai Lietuvos advokatūroje
2024-06-10, Advokatų taryba

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
00:43
21:51
11:43
08:57
04:28
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti