Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Advokatų kontora Sankaitis, Vegys ir partneriai, „Sankaitis Legal“ prisijungė prie tarptautinio advokatų kontorų tinklo ir keičia prekinį ženklą į „Attornic“
2023-06-28 , Advokatų kontora Sankaitis, Vegys ir partneriai, „Attornic“

Verslo teisės srityje besispecializuojanti advokatų kontora Sankaitis, Vegys ir partneriai, „Sankaitis Legal“ keičia prekinį ženklą ir nuo šiol vadinsis advokatų kontora Sankaitis, Vegys ir partneriai, „Attornic“.

Pasak advokatų kontoros steigėjo ir vadovaujančio partnerio advokato Justo Sankaičio, poreikis plėstis ir jungtis prie tarptautinio advokatų kontorų tinklo „LEInternational“ lėmė sprendimą keisti advokatų kontoros pavadinimą. Advokatų kontora „Attornic“ išlaikys aukščiausius profesionalumo standartus vykdomoje veikloje, kuriuos puoselėjo „Sankaitis Legal“, o šie pokyčiai sudarys galimybes advokatų kontoros klientams gauti reikiamas paslaugas efektyviau tarptautiniu lygmeniu.

„Attornic“ tarptautinių kolegų „LEInternational“ advokatų kontorų tinklas įkurtas daugiau negu prieš 30 metų siekiant patenkinti didėjančius klientų poreikius sudarant tarpvalstybinius sandorius ir sprendžiant ginčus Europos Sąjungoje. Šiandien šis tinklas siūlo klientams teisines paslaugas 35 šalyse visame pasaulyje, kurias teikia daugiau kaip 800 vietos kvalifikaciją turinčių teisininkų.

Kaip nurodo advokatų kontoros steigėjas, partneris advokatas Šarūnas Vegys, išaugusi partnerių komanda ir prisijungimas prie „LEInternational“ suteiks galimybes plėsti teikiamų paslaugų spektrą bei bendradarbiauti su užsienio kolegomis, o tai pagerins kontoros konkurencingumą. Šiuolaikiniai verslo poreikiai reikalauja veiksmingo skirtingų specializacijų ir jurisdikcijų teisininkų bendradarbiavimo, tai yra vienas iš mūsų kontoros keliamų tikslų.

Visi kontoros partneriai sutaria, kad pamatinis kontoros įsipareigojimų klientams principas išliks nepakitęs ir papildomai leis išplėsti teikiamų paslaugų prieinamumą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

Advokatų kontora „Attornic“ specializuojasi bendrovių teisėje ir komerciniuose ginčuose, įskaitant informacinių technologijų teisę, nekilnojamojo turto, konkurencijos, darbo, duomenų apsaugos, viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės sritis.

Advokatų kontora įsikūrusi Vilniuje. Daugiau informacijos apie kontorą ir jos teikiamas paslaugas galima rasti internetinėje svetainėje www.attornic.lt

10
Lietuvos advokatūros naujienos
Pratęstas terminas teikti paraiškas asmenims, siekiantiems tapti apygardų rinkimų komisijų nariais ir (arba) šių komisijų pirmininkais, dalyvauti atrankoje
2024-06-19, Advokatų taryba
Užuojauta dėl advokato Zigmo Pečiulio (1955–2024) mirties
2024-06-14, Advokatų taryba
Lietuvos advokatūros profesinio solidarumo akcija Baltarusijoje karceryje kalinamam advokatui M. Z.
2024-06-12, Advokatų taryba
Šios savaitės įvykiai, posėdžiai ir renginiai Lietuvos advokatūroje
2024-06-10, Advokatų taryba

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
00:43
21:51
11:43
08:57
04:28
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti