Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

ILAW LEXTAL komandoje 4 naujos asocijuotos partnerės
2023-09-04 , Advokatų kontora ILAW LEXTAL

Advokatų kontora ILAW LEXTAL praneša apie keturių komandos narių paaukštinimą į asocijuotų partnerių pareigas nuo šio rudens.

Keturios advokatės tapusios asocijuotomis partnerėmis yra Inga Neniškė, kuri specializuojasi įmonių teisėje, Eglė Višinskienė, nekilnojamojo turto teisės specialistė, Ramunė Šaikuvienė, darbo teisės profesionalė, ir Neringa Gylytė, besispecializuojanti komerciniuose ginčuose.

Šie pokyčiai atspindi ILAW LEXTAL įsipareigojimą atpažinti ir ugdyti talentus kontoroje. Kiekviena iš advokačių pademonstravo išskirtinį atsidavimą, kompetenciją ir lyderystę, todėl jų paaukštinimas į asocijuotas partneres kontoroje buvo lauktas ir įkvepiantis.

Advokatė Ramunė Šaikuvienė turi daugiau nei 17 metų teisinio darbo patirties, specializuojasi darbo teisės ir bylinėjimosi srityse. Ramunė konsultuoja klientus visais kasdieniais klausimais, kylančiais iš darbo santykių, taip pat dalyvauja sudėtinguose projektuose, įskaitant darbuotojų perkėlimą ar grupinį atleidimą, kolektyvinių darbo santykių klausimus, teisinį patikrinimą, darbo sutarčių nutraukimo procedūras, konsultuoja klientus dėl vidaus dokumentų įgyvendinimo ir kt.

Advokatė Eglė Višinskienė priklauso Nekilnojamojo turto ir Statybų teisės grupei. Eglė Višinskienė turi daugiau nei 13 metų patirtį ginčų sprendimo, nekilnojamojo turto, statybų ir žemės teisės, teritorijų planavimo, sutarčių teisės srityse.

Advokatė Neringa Gylytė turi daugiau nei 10 metų patirties komercinių teisminių bei ikiteisminių ginčų sprendimo, sutarčių bei prievolių teisės srityse. Neringa Gylytė turi ilgametę patirtį rengiant procesinius ir kitus dokumentus teismams ir valstybės institucijoms, sutarčių bei susitarimų projektus, pretenzijas, teisines išvadas ir kitus teisinius dokumentus.

Advokatė Inga Neniškė yra sukaupusi beveik 10 metų patirtį įmonių teisės, įmonių susijungimų ir įsigijimų, nemokumo ir reorganizavimo srityse. Inga Neniškė turi reikšmingos patirties rengiant akcininkų, opcionų, akcijų pirkimo-pardavimo sutartis, reorganizavimo, įstatinio kapitalo didinimo/sumažinimo, obligacijų išleidimo, valdymo organų nuostatų ir sprendimų dokumentus.

ILAW LEXTAL vadovaujantis partneris Tomas Bagdanskis sako, kad „vertingiausias mūsų turtas yra mūsų žmonės. Esame įsipareigoję puoselėti nuolatinio mokymosi ir tobulėjimo kultūrą. Labai svarbu suteikti galimybes augti ir tobulėti, kad mūsų komandos nariai galėtų išnaudoti visą savo potencialą. Eglės, Ingos, Neringos ir Ramunės paaukštinimas į asocijuotas partneres tik įrodo mūsų įsipareigojimą ugdyti talentus ir skatinti darbuotojus iš vidaus. Esame įsitikinę, kad jų lyderystė svariai prisidės prie tolesnės ILAW LEXTAL sėkmės ir mūsų gebėjimo teikti klientams aukščiausio lygio teisines paslaugas“.

ILAW LEXTAL yra LEXTAL Legal grupės dalis, įsitvirtinusi tarp dešimties didžiausių Baltijos šalių advokatų kontorų su daugiau nei 80 teisininkų. ILAW LEXTAL komandoje dirba daugiau nei 45 teisininkai.

00
Lietuvos advokatūros naujienos
Užuojauta dėl advokato Zigmo Pečiulio (1955–2024) mirties
2024-06-14, Advokatų taryba
Lietuvos advokatūros profesinio solidarumo akcija Baltarusijoje karceryje kalinamam advokatui M. Z.
2024-06-12, Advokatų taryba
Šios savaitės įvykiai, posėdžiai ir renginiai Lietuvos advokatūroje
2024-06-10, Advokatų taryba
Pradedama preliminari registracija į dar vieną specialiųjų mokymų, skirtų antrinę teisinę pagalbą teikiantiems advokatams, programą
2024-06-10, Advokatų taryba

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
10:27
09:50
00:18
05:50
10:33
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti