Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Konkurencijos teisės ekspertė Lina Darulienė prisijungė prie advokatų kontoros ILAW LEXTAL
2023-09-26 , Advokatų kontora ILAW LEXTAL

Advokatų kontoros ILAW LEXTAL komandą papildė konkurencijos teisės ekspertė, asocijuota partnerė, advokatė Lina Darulienė. Lina Darulienė praplečia kontoros teikiamų paslaugų spektrą konkurencijos teisė specializacija.

Asocijuota partnerė, advokatė Lina Darulienė specializuojasi ES ir konkurencijos teisėje. Patirtis ir konkurencijos teisės žinios leidžia Linai atpažinti galimas problemas ir atitinkamai konsultuoti klientus susijusiose srityse, pavyzdžiui, įmonių ir įmonių susijungimų bei įsigijimų, intelektinės nuosavybės ir komercinės teisės srityse.

„Siekėme praplėsti savo komandą konkurencijos teisės ekspertu, todėl labai džiaugiamės Linos prisijungimu. Kartu tai žingsnis link kontoros tikslo plėsti specializacijas, užtikrinant kontoros klientams aukščiausią teisinių paslaugų kokybę“, – džiaugiasi ILAW LEXTAL vadovaujantis partneris Tomas Bagdanskis.

Jau keliolika metų konkurencijos teisė mane žavi kaip profesinė sritis, kuri vis siūlo spręsti naujus galvosūkius. Dirbdama šioje srityje nuolat gilinu profesinę patirtį, ypač padėdama įmonėms spręsti verslo įsigijimų, kuriems reikia gauti konkurencijos priežiūros institucijos leidimą, klausimus, o dabar šią patirtį noriu pritaikyti konsultuojant ILAW LEXTAL klientus“, – sako ILAW LEXTAL asocijuota partnerė Lina Darulienė.

Prieš prisijungdama prie ILAW LEXTAL komandos, Lina ekspertiškumą tobulino keliose advokatų kontorose bei Konkurencijos taryboje, Dominuojančių ūkio subjektų ir susijungimų priežiūros skyriuje.

Lina, dirbdama Konkurencijos taryboje turėjo nemažai sudėtingų bylų: „sudėtingi konkurencijos teisės klausimai mane iš tiesų įkvepia žvelgti giliau, įsigilinti į sąžiningos konkurencijos esmę ir padėti klientams veiksmingai spręsti jiems kylančius klausimus“, – dalinasi Lina.

ILAW LEXTAL yra LEXTAL Legal grupės dalis, su daugiau nei 80 teisininkų Baltijos šalyse. ILAW LEXTAL komandoje dirba daugiau nei 45 teisininkai.


10
Lietuvos advokatūros naujienos
Užuojauta dėl advokato Zigmo Pečiulio (1955–2024) mirties
2024-06-14, Advokatų taryba
Lietuvos advokatūros profesinio solidarumo akcija Baltarusijoje karceryje kalinamam advokatui M. Z.
2024-06-12, Advokatų taryba
Šios savaitės įvykiai, posėdžiai ir renginiai Lietuvos advokatūroje
2024-06-10, Advokatų taryba
Pradedama preliminari registracija į dar vieną specialiųjų mokymų, skirtų antrinę teisinę pagalbą teikiantiems advokatams, programą
2024-06-10, Advokatų taryba

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
10:27
09:50
00:18
05:50
10:33
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti