Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

ERA mokymai, skirti praktikuojantiems advokatams baudžiamosios teisės srityje
2024-04-12 , Advokatų taryba
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Advokatų, specializuotų Europos baudžiamosios teisės srityje, mokymai per pastaruosius metus įgijo didelę svarbą. Europos teisės akademija (ERA)  rengia šios srities specialistams seminarus visoje Europos Sąjungoje. Džiaugiamės, kad Advokatūrai pavyko pasiekti, kad vienas iš seminarų bus organizuojamas ir Lietuvoje.

Projekto metu bus surengti šeši seminarai skirtingose ES šalyse. Mokymų metu didelis dėmesys bus skiriamas  procesinėms teisėms, dabartinio baudžiamojo proceso pokyčiams ir Europos baudžiamosios teisenos etapams. Mokymų pasiūlą papildys dar du renginiai - seminaras apie ESTT praktiką baudžiamosiose bylose ir prejudicinio sprendimo priėmimo procedūrą bei seminaras apie kliento paslapties baudžiamosiose bylose taikymo skirtumus ES valstybėse narėse. Be to, bus viešai skelbiami nuotolinių seminarų įrašai ir įvadinis e. mokymosi kursas.

Lietuvos advokatūra projekte dalyvauja kaip partneris. 2024 metais ERA organizuojami renginiai vyks balandžio – lapkričio mėnesiais. Taip pat bus viešai skelbiami atrinkti internetinių seminarų įrašai ir įvadinis e. mokymosi kursas.

Minėtas  šio projekto seminaras Lietuvoje, planuojama, įvyks 2025 m. ir jame galės dalyvauti Lietuvos ir kitų Europos šalių advokatai.

Vietų skaičius ribotas, todėl esant daugiau norinčių negu yra vietų, bus vykdoma dalyvių atranka. Susidomėję advokatai galės registruotis į seminarą (ar seminarus) per Advokatūrą.

Dalyviai turėtų mokėti anglų kalbą. Atkreipkite dėmesį skirtingas mokymuose dalyvavimo sąlygas. Apie jas daugiau pasiskaityti galima projekto interneto svetainėje - http://www.training-for-defence.era.int.

Daugiau informacijos apie seminarų ciklą, finansavimo galimybes ir nemokamą prieigą prie specialiai parengtos mokymo medžiagos, rasite skiltyje: http://www.training-for-defence.era.int ir ČIA.

Šios programos seminaras Vilniuje numatytas yra lapkričio mėnesio 7 – 8 dienomis, tema „Aktualūs skaitmeninimo pokyčiai baudžiamajame procese“.

00
Lietuvos advokatūros naujienos
Šios savaitės įvykiai, posėdžiai ir renginiai Lietuvos advokatūroje
2024-05-20, Advokatų taryba
Konferencija „Pokyčių link: Jungtinių Tautų vaiko teisių komiteto rekomendacijos ir kasdienybės iššūkiai“
2024-05-15, Advokatų taryba
Lietuvos advokatūroje darbą pradėjo naujas arbitražo komitetas
2024-05-09, Lietuvos advokatūra
Lietuvos advokatūra: esminė žinia gyventojams, ką reikia žinoti dėl šio referendumo
2024-05-07, Lietuvos advokatūra

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos
2024-05-21
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos
2024-05-20
Naujausios diskusijos
22:29
19:47
15:57
15:21
11:58
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti