Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

„Sorainen“ komandą papildė patyrusi viešųjų pirkimų ekspertė Neringa Virbickaitė
2021-02-01 , Teisės firma „Sorainen“

Prie teisės firmos „Sorainen“ Viešųjų pirkimų ir viešųjų projektų komandos prisijungė patyrusi šios srities profesionalė Neringa Virbickaitė. Ji konsultuos klientus įvairiais viešųjų pirkimų ir susijusių ginčų klausimais, taip pat atstovaus ginčuose, kylančiuose įgyvendinant ar administruojant ES fondų lėšomis finansuojamus projektus.

„Neringa yra rinkoje gerai žinoma viešųjų pirkimų, ES finansavimo ir susijusių teisinių sričių ekspertė, besilaikanti aukščiausių profesionalumo standartų. Per savo ilgametę patirtį Neringa vadovavo ne viename kompleksiniame projekte, atstovavo organizacijų ir Lietuvos valstybės interesams tiek teismuose, tiek nacionalinėse ir tarptautinėse institucijose. Galime drąsiai teigti, kad su Neringos prisijungimu mūsų komandos įvairiapusiškumas dar labiau išauga, o tai padės rasti efektyviausius ir precedentus kuriančius sprendimus mūsų klientams“, – komentuoja Laurynas Lukošiūnas, „Sorainen“ partneris, Viešųjų pirkimų ir viešųjų projektų komandos vadovas Lietuvoje.

Neringa yra dirbusi ES struktūrinių fondų investicijų veiksmų programas administruojančioje institucijoje, kur nagrinėjo itin sudėtingus viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimų atvejus. Ji taip pat turi patirties perkančiojoje organizacijoje bei konsultuojant tarptautinę Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (EBPO) dėl viešųjų pirkimų profesionalizacijos strategijos sukūrimo.

„Džiaugiuosi galėdama prisijungti prie „Sorainen“ komandos. Tikiu, kad šis karjeros pokytis man leis sukauptas žinias panaudoti dar platesniu spektru: viešuosius pirkimus puikiai išmanau ne tik iš viešojo sektoriaus pozicijų – ilgametė patirtis bei darbo pobūdis leido perprasti ir verslo iššūkius. Tad atsinešu stiprią praktinę patirtį, kuri, neabejoju, bus vertinga sprendžiant mūsų klientams kylančius klausimus“, – teigia Neringa.

„Sorainen“ yra visiškai integruota regioninė teisės firma, teikianti verslo teisės ir mokestines paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

 

  

10
Teisininkų komentarai
Naujojo ES dizaino reguliavimo apžvalga: palies ir taisančius savo automobilius, ir 3D dizainerius
2024-07-24, Teisės firmos „Sorainen“ vyresnysis teisininkas Marijus Dingilevskis
Sandoriai, kurie vaikosi tvarumo, „pirkėjų rinka“ ir pozityvūs pokyčiai
2024-07-24, Advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ partnerė Rūta Armonė, partneris Paulius Gruodis ir partneris Ramūnas Petravičius
Naujieji ribojimai: vartotojų teisių apsauga ar augančios skolų administravimo sąnaudos?
2024-07-23, Advokatų kontoros „Glimstedt“ teisininkas Markas Dobrovolskis
Ar patys sau kišame koją siekdami energetinės nepriklausomybės?
2024-07-23, Viktorija Varnaitė, advokatų kontoros COBALT vyresnioji teisininkė

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba
2024-07-23
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos
2024-07-22
Naujausios diskusijos
17:19
17:04
16:59
16:25
16:19
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti