Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Lietuvos Respublikai prisiekė trys naujos prokurorės
2023-09-14 , Generalinė prokuratūra

Generalinėje prokuratūroje vykusios iškilmingos ceremonijos metu būti ištikimomis Lietuvos valstybei, vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus, savo pareigas atlikti sąžiningai bei garbingai prisiekė Danutė Brazdeikienė, Martyna Lukauskaitė ir Indrė Zubavičiūtė. Naujųjų prokurorių priesaikas priėmė generalinė prokurorė Nida Grunskienė.

Visos trys prokurorės dirbs Vilniaus apygardos prokuratūros apylinkės prokuratūroje.

Priesaikos žodžius prokurorės tarė dalyvaujant gausiam artimųjų ir kolegų būriui.

Jų priesaikas priėmusi generalinė prokurorė N. Grunskienė pasidžiaugė, kad trys aukštą profesinę kompetenciją turinčios teisininkės pasirinko prokuroro kelią, pabrėžė, jog prokuroro darbe svarbu ne tik profesionaliai atlikti savo pareigas, bet ir jausti atsakomybę dėl savo priimamų sprendimų, lemiančių žmonių likimus.

„Linkiu kasdieniame darbe nepamiršti teisingumo siekio, ginti nukentėjusio asmens ir valstybės interesus“, - sakė generalinė prokurorė N. Grunskienė.

Prokurorų gretas papildžiusi Danutė Brazdeikienė iki šiol daugiausia dirbo vidaus reikalų sistemoje.

1995 m. ji tarnybą pradėjo Vilniaus miesto Patrulinėje rinktinėje, vėliau dirbo Vilniaus miesto policijos komisariatuose, kur įgijo ir ikiteisminio tyrimo atlikimo, ir vadovaujamo darbo patirties. Nuo 2018 m. ji vadovavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto Pirmajam policijos komisariatui. Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą D. Brazdeikienė ne kartą skatinta policijos vadovybės, 2015 m. apdovanota pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Angelas sargas“, 2021 m. – antrojo laipsnio atminimo ženklu „Tėvynės labui“.

Prokurorų atrankos komisija įvertino D. Brazdeikienės turimas lyderės savybes, iniciatyvumą, veiklumą, nuolatinį kvalifikacijos kėlimą bei turimą ilgametę vadovavimo patirtį. Prokurorės pareigas ji užims nuo š. m. spalio 9 d.

Martyna Lukauskaitė ir Indrė Zubavičiūtė anksčiau dirbo prokuroro padėjėjomis.

Martyna Lukauskaitė dirbti Vilniaus apylinkės prokuratūroje pradėjo 2019 m., 2022 m. buvo perkelta į Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrių.

Prokurorų atrankos komisija atkreipė dėmesį į M. Lukauskaitės profesinę kvalifikaciją, turimą patirtį rengiant apeliacinius skundus, iniciatyvumą, dalykiškumą bei atsakingumą. Prokurorės pareigose ji pradės dirbti nuo š. m. spalio 3 d.

Indrė Zubavičiūtė į Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroro padėjėjos pareigas buvo priimta 2019 m. Pastaruoju metu ji dirbo Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmajame baudžiamojo persekiojimo skyriuje.

Prokurorų atrankos komisija išskyrė I. Zubavičiūtės komunikabilumą, turimą patirtį dirbant su sudėtingais ir didelės apimties ikiteisminiais tyrimais, savarankiškumą bei dalykiškumą. Prokurore ji pradės dirbti nuo š. m. spalio 2 d.

Nuoširdžiai sveikiname koleges ir linkime sėkmės darbuose!

00
Karjera
Teismo bendruomenei pristatyta nauja Civilinių bylų skyriaus teisėja Giedrė Čėsnienė
2024-04-16, Lietuvos apeliacinis teismas
Iškilmingai prisiekė advokatai ir teismo ekspertas
2024-04-12, Teisingumo ministerija
Vyriausybė pritarė siūlymui į ESTT teisėjo pareigas teikti Irmanto Jarukaičio, į generalinio advokato pareigas – Rimvydo Norkaus kandidatūras
2024-04-10, LR teisingumo ministerija
„Ellex“ didina atotrūkį Baltijos šalyse augindama partnerių gretas
2024-04-02, Advokatų kontora „Ellex Valiunas“

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Viešųjų pirkimų tarnyba
2024-04-16
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos
2024-04-16
Naujausios diskusijos
15:36
14:55
13:07
19:09
12:37
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti