Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Paskirtas naujas Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras
2023-10-03 , Generalinė prokuratūra
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Lietuvos generalinė prokurorė Nida Grunskienė pasirašė įsakymą, kuriuo prokuroras Rimas Bradūnas skiriamas Kauno apygardos prokuratūros vyriausiuoju prokuroru. Penkerių metų kadenciją šiose pareigose R. Bradūnas pradės eiti spalio 4 d.

Daugiau nei 30 metų prokuratūroje dirbantis R. Bradūnas teisininko kvalifikaciją įgijo 1992 m. Vilniaus universiteto Teisės fakultete. Pradėjęs darbą Marijampolės mieste nuo stažuotojo pareigų (vyriausiojo prokuroro padėjėjo etate), po metų R. Bradūnas tapo prokuroru ir netrukus pelnė kolegų pagarbą bei pripažinimą už profesionalumą, principingumą, toleranciją ir geranoriškumą.

2001 metais prokuroras R. Bradūnas tapo Marijampolės apylinkės prokuratūros vadovu, o 2016 m. buvo paskirtas Kauno apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotoju ir ėjo šias pareigas iki dabar.

Naujasis Kauno apygardos prokuratūros vadovas R. Bradūnas yra ne kartą skatintas, taip pat yra apdovanotas Prokuroro garbės ženklo 2-ojo laipsnio medaliu, Pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus, Šv. Jurgio Marijampolės globėjo medaliu, Marijampolės pataisos namų pasižymėjimo ženklu „Garbinga tarnyba“. R. Bradūnas taip pat turi daugiau nei 13 metų pedagoginio darbo patirtį.

Nuo 2013 m. spalio 4 d. iki dabar Kauno apygardos prokuratūros vyriausiuoju prokuroru buvo Darius Valkavičius. Prokuratūros įstatymas numato, kad „vyriausiasis prokuroras negali eiti tų pačių pareigų toje pačioje prokuratūroje ilgiau kaip 10 metų iš eilės“, todėl pasibaigus dviejų kadencijų laikotarpiui Darius Valkavičius tęs tarnybą Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriuje prokuroro pareigose.

00
Karjera
Teismo bendruomenei pristatyta nauja Civilinių bylų skyriaus teisėja Giedrė Čėsnienė
2024-04-16, Lietuvos apeliacinis teismas
Iškilmingai prisiekė advokatai ir teismo ekspertas
2024-04-12, Teisingumo ministerija
Vyriausybė pritarė siūlymui į ESTT teisėjo pareigas teikti Irmanto Jarukaičio, į generalinio advokato pareigas – Rimvydo Norkaus kandidatūras
2024-04-10, LR teisingumo ministerija
„Ellex“ didina atotrūkį Baltijos šalyse augindama partnerių gretas
2024-04-02, Advokatų kontora „Ellex Valiunas“

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Viešųjų pirkimų tarnyba
2024-04-16
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos
2024-04-16
Naujausios diskusijos
13:07
19:09
12:37
18:26
15:02
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti