Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Tarptautinės advokatų kontoros „CEE Attorneys“ partneriu tapo A. Masaliovas
2023-10-12 , Tarptautinė advokatų kontora „CEE Attorneys“
Tarptautinės advokatų kontoros „CEE Attorneys“ partneris A. Masaliovas/Autoriaus nuotr.

Tarptautinė advokatų kontora „CEE Attorneys“ Lietuvoje plečia partnerių gretas. Penktuoju kontoros partneriu tapo Aleksandras Masaliovas.

A. Masaliovas – daugiau nei 15 m. teisininio darbo patirtį turintis advokatas, besispecializuojantis darbo teisėje, tarptautiniame darbuotojų mobilume, mokesčių bei įmonių teisėje. Savo profesinę veiklą jis pagrinde vykdo IT, kompiuterinių žaidimų, aukštųjų technologijų įmonių, gamybos ir startuolių sektoriuose.

„CEE Attorneys“ A. Masaliovas dirba nuo 2017 m., iki šiol jis buvo asocijuotu partneriu. Prieš prisijungdamas prie advokatų kontoros dirbo tarptautinėje didžiojo ketvirto audito ir konsultacijų bendrovėje „PwC“, kur konsultavo vietos ir užsienio klientus bendrovių, darbo, darbuotojų mobilumo ir mokesčių teisės klausimais. Aleksandras taip pat dirbo teisininku vienoje iš didžiausių Lietuvos įmonių grupių, kur vadovavo įmonės teisės skyriui.

„CEE Attorneys“ partneriai Lietuvoje yra Inga Kostogriz-Vaitkienė, Kristina Sabaliauskienė, Oksana Kostogriz ir Rytis Rudzinskas.

R. Rudzinsko, O. Kostogriz ir I. K-Vaitkienės teigimu, dėl Aleksandro profesionalumo, požiūrio į klientus ir darbo etiką buvo tik laiko klausimas, kada jis taps kontoros partneriu.

„CEE Attorneys“ biurai šiandien veikia 9 šalyse, Centrinėje bei Rytų Europoje. Kontora taip pat turi akredituotus partnerius Kinijoje, Japonijoje bei Indijoje.

00
Karjera
Teismo bendruomenei pristatyta nauja Civilinių bylų skyriaus teisėja Giedrė Čėsnienė
2024-04-16, Lietuvos apeliacinis teismas
Iškilmingai prisiekė advokatai ir teismo ekspertas
2024-04-12, Teisingumo ministerija
Vyriausybė pritarė siūlymui į ESTT teisėjo pareigas teikti Irmanto Jarukaičio, į generalinio advokato pareigas – Rimvydo Norkaus kandidatūras
2024-04-10, LR teisingumo ministerija
„Ellex“ didina atotrūkį Baltijos šalyse augindama partnerių gretas
2024-04-02, Advokatų kontora „Ellex Valiunas“

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Viešųjų pirkimų tarnyba
2024-04-19
Viešųjų pirkimų tarnyba
2024-04-19
Naujausios diskusijos
18:42
12:51
22:23
14:55
13:07
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti