Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Tarptautinis pripažinimas: MRU rektorė išrinkta ERUA Rektorių tarybos vice pirmininke
2023-12-06 , Mykolo Romerio universitetas
MRU foto. Šaltinis https://www.mruni.eu/wp-content/uploads/2023/12/3_Rektore-Inga-Zaleniene-915x396.jpg

Neseniai įvykusiame Europos reformų universitetų aljanso - ERUA narių susirinkime Mykolo Romerio universiteto (MRU) rektorė prof. dr Inga Žalėnienė buvo išrinkta ERUA Rektorių tarybos vice pirmininke. Rektorių tarybos pirmininku išrinktas Socialinių ir humanitarinių mokslų universiteto - SWAP (Lenkija) rektorius prof. hab. dr. Roman Cieślak.

Rektorių taryba yra aukščiausias aljanso sprendimus priimantis organas, atsakingas už strateginės krypties formavimą ir pagrindinių sprendimų bei politikos krypčių tvirtinimą.

Kaip asocijuotasis partneris MRU prisijungė prie ERUA dar 2022 m. spalį, o šių metų liepą oficialiai tapo visateisiu aljanso nariu.

„Narystė aljanse suteikia dar daugiau galimybių universiteto dėstytojams ir tyrėjams dalyvauti tarptautiniuose   moksliniuose projektuose bei veiklose,  o studentams -  tai puiki proga prisijungti prie aljanso siūlomų programų. Reformatoriška aljanso narių  partnerystė reikšmingai praturtins universiteto tarpdiscipliniškumo, tarptautiškumo ir tvarumo patirtį“, -  teigia MRU rektorė prof. dr. Inga Žalėnienė, pabrėždama, jog MRU   indėlis į  aljansą – pažangi socialinių inovacijų laboratorijų veiklos praktika. 

ERUA yra Europos universitetų tinklo, kurį sudaro 50 Europos Komisijos inicijuotų aukštojo mokslo institucijų, partnerysčių dalis. Be MRU į šį tarptautinį aljansą, įsteigtą Europos universitetų iniciatyva ir remiamą Europos Komisijos įeina dar septyni universitetai:  Paryžiaus 8 universitetas (Prancūzija, aljanso koordinatorius), SWPS universitetas (Lenkija),  Mačeratos universitetas (Italija),  Egėjo jūros universitetas (Graikija), Las Palmas de Gran Kanarijos universitetas (Ispanija),  Viadrinos Europos universitetas (Vokietija) ir  Naujasis Bulgarijos universitetas (Bulgarija). 
 

00
Karjera
Prisiekė antrai kadencijai MRU rektore išrinkta prof. dr. Inga Žalėnienė
2024-02-29, Mykolo Romerio universitetas
Prezidentas pritarė I. Jarukaičio ir R. Norkaus kandidatūroms į ES Teisingumo Teismą
2024-02-22, Prezidentas
Darbą pradeda naujasis Panevėžio apygardos teismo pirmininkas Donatas Jatužis
2024-01-24, Nacionalinė teismų administracija
ET Parlamentinėje Asamblėjoje EŽTT teisėju nuo Lietuvos Respublikos išrinktas Gediminas Sagatys
2024-01-24, LR teisingumo ministerija

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
20:55
16:39
15:01
07:56
21:33
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti