Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Šalies vadovas priėmė penkių teisėjų priesaikas
2023-12-18 , Nacionalinė teismų administracija | Lietuvos Respublikos Prezidento komunikacijos grupė
Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos (Roberto Dačkaus) nuotrauka. Šaltinis https://www.teismai.lt/lt/naujienos/teismu-sistemos-naujienos/salies-vadovas-prieme-penkiu-teiseju-priesaikas/11847

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija ir atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos patarimus, pirmadienį pasirašė dekretą dėl penkių teisėjų skyrimo bei priėmė jų priesaikas.

„Džiaugiuosi galėdamas Jus pasveikinti džiugia proga. Ką tik prisiekėte būti ištikimi Lietuvos Respublikai, savo pareigas atlikti garbingai, būti sąžiningi, ginti žmogaus teises, laisves ir teisėtus interesus. Šios vertybės nuo šiol Jums rodys kelią profesiniame gyvenime. Jos darys poveikį ir Jūsų asmeninio gyvenimo sprendimams“, – sveikindamas prisiekusius teisėjus sakė šalies vadovas.

Šalies vadovas pabrėžė, kad aiškiai išreikšti teisinės valstybės principai ir vertybės – tai tvirtas pagrindas, ant kurio Lietuvoje kasdien statomas teisingumo rūmas. Jie padeda nuolat atsinaujinančiai teismų bendruomenei išlaikyti tęstinumą ir pastovumą, o kiekvienam teisėjui – priimti teisingus sprendimus.  

„Kiekvienam iš Jūsų teks nagrinėti painias bylas, kuriose ryškiai atsiskleis modernaus gyvenimo sudėtingumas. Lemdami nepažįstamų žmonių likimus, susidursite su įvairiais iššūkiais, net etinėmis dilemomis. Bet kokiomis sąlygomis ir bet kokia kaina turėsite siekti geriausio įmanomo sprendimo. Tokio sprendimo, kuris atlieptų teisingumo vertybes ir keltų visuomenės pasitikėjimą valstybe“, – pabrėžė Prezidentas.

Naujai prisiekusiems teisėjams šalies vadovas palinkėjo didžiausios sėkmės darbuose ir kad juos visur lydėtų tvirtas žinojimas, kad tarnauja teisingumui, žmonėms ir valstybei.

Prezidento dekretu Raimonda Donielaitė-Paškevičė paskirta Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėja, Dovilė Grigutė – Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėja, Laura Kaupelė – Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja, Pavelas Kujalis – Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėju, Marius Slavinskis – Telšių apylinkės teismo Telšių rūmų teisėju.

Lietuvos Respublikos Prezidento komunikacijos grupės informacija ir Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos (Roberto Dačkaus) nuotraukos. 

00
Karjera
Teismo bendruomenei pristatyta nauja Civilinių bylų skyriaus teisėja Giedrė Čėsnienė
2024-04-16, Lietuvos apeliacinis teismas
Iškilmingai prisiekė advokatai ir teismo ekspertas
2024-04-12, Teisingumo ministerija
Vyriausybė pritarė siūlymui į ESTT teisėjo pareigas teikti Irmanto Jarukaičio, į generalinio advokato pareigas – Rimvydo Norkaus kandidatūras
2024-04-10, LR teisingumo ministerija
„Ellex“ didina atotrūkį Baltijos šalyse augindama partnerių gretas
2024-04-02, Advokatų kontora „Ellex Valiunas“

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Viešųjų pirkimų tarnyba
2024-04-19
Viešųjų pirkimų tarnyba
2024-04-19
Naujausios diskusijos
18:42
12:51
22:23
14:55
13:07
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti