Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Prezidentas teikia Karolio Januševičiaus kandidatūrą į VERT narius
2024-03-21 , Prezidentas

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija ir Energetikos įstatymu, pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui skirti Karolį Januševičių Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) nariu.

Šalies vadovas tikisi, kad teikiamas naujas VERT narys daugiausia dėmesio skirs vartotojų interesų gynimui ir reguliavimo efektyvumui, taip pat skatins perėjimą prie klimatui neutralios energetikos ir ekonomikos.

K. Januševičius yra energetikos ekspertas, inžinerijos mokslų daktaras, besispecializuojantis energetinio efektyvumo, pastatų energetikos klausimais. Kandidatas turi patirties tarptautiniuose bendradarbiavimo projektuose, dirbo Lietuvos energetikos agentūros Energijos efektyvumo didinimo kompetencijų centro vadovu.

VERT yra nepriklausoma nacionalinė reguliavimo institucija, reguliuojanti energetikos srityje veikiančių ūkio subjektų veiklą ir atliekanti valstybinę energetikos sektoriaus priežiūrą atsinaujinančios energetikos, gamtinių dujų, elektros energetikos, šilumos energetikos, atliekų, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei kitose srityse. Taryba taip pat saugo vartotojų teises ir teisėtus interesus, stebi reguliuojamų ūkio subjektų sąnaudų skaidrumą ir kainų pagrįstumą, siekia didinti jų veiklos efektyvumą, taikydama skatinamąsias ekonominio reguliavimo priemones.

00
Karjera
Iškilmingos ceremonijos metu prisiekė 7 advokatai ir teismo ekspertas
2024-06-14, Teisingumo ministerija
Teisėjų asociacijos pirmininke išrinkta teisėja Sigita Jokimaitė
2024-06-11, Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
Valstybės duomenų agentūrai toliau vadovaus dr. Jūratė Petrauskienė
2024-05-15, Statistikos departamentas
Advokatų profesinėje bendrijoje „AVOCAD“ – naujas vadovaujantis partneris
2024-04-22, Advokatų profesinė bendrija AVOCAD

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
10:27
09:50
00:18
05:50
10:33
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti