Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Paskirtas Klaipėdos apygardos prokuratūros vadovas
2024-03-25 , Generalinė prokuratūra
Juditos Grigelytės / Verslo žinios / foto.

Šiandien generalinė prokurorė Nida Grunskienė pasirašė įsakymą, kuriuo Jevgenij Michailovskij paskyrė į Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pareigas.

„Džiaugiuosi, kad atrankoje dalyvavo lygiaverčiai aukštos profesinės kvalifikacijos prokurorai, turintys ilgametę darbo ir vadovavimo patirtį. Mano sprendimui didelę įtaką turėjo Klaipėdos apygardos prokuratūros kolektyvo narių nuomonė, noras didinti prokuratūros dėmesį baudžiamojo proceso kokybei ir kovai su organizuotu nusikalstamumu bei prieš valstybę nukreiptai nusikalstamai veiklai. Pasirinkau kandidatą, kuris, mano nuomone, turi didesnę patirtį šiose srityse. Prokuroras Jevgenij Michailovskij, pradėjęs savo karjerą nuo prokuratūros stažuotojo, dirbęs tardytoju, prokuroru, skyriaus vyriausiuoju prokuroru ir apygardos vyriausiojo prokuroro pavaduotoju, turi autoritetą ne tik tarp prokuratūros, bet ir tarp teismų bei teisėsaugos institucijų kolegų. Noriu palinkėti jam sėkmės priimant naujus iššūkius ir padėkoti vyriausiajai prokurorei Daliai Pocienei už jos didžiulį indėlį vadovaujant Klaipėdos apygardos prokuratūrai“, - apie savo pasirinkimą kalbėjo generalinė prokurorė N. Grunskienė.

Daugiau nei 33 metus prokuratūroje dirbantis J. Michailovskij karjerą pradėjo 1991 metais, nuo Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros stažuotojo pareigų. Iki 1995 m. pradžios jis dirbo Klaipėdos miesto tardytoju Nusikaltimų tyrimo departamente prie Generalinės prokuratūros, o nuo 1995 m. iki šiol dirba prokuroru Klaipėdos apygardos prokuratūroje. Daugiau nei 20 metų J. Michailovskij dirbo šios prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus vyriausiuoju prokuroru.

Prokuroro profesionalumą daugybę kartų įvertino prokuratūros vadovai ir ikiteisminio tyrimo institucijos. Už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą jis apdovanotas prokuroro garbės ženklo 1-ojo ir 2-ojo laipsnio medaliais, vardinėmis dovanomis, generalinių prokurorų padėkomis. J. Michailovskij du kartus apdovanotas Lietuvos policijos generalinio komisaro pirmojo laipsnio pasižymėjimo ženklu „Angelas sargas”, taip pat – Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“, Specialiųjų tyrimų tarnybos padėka. Už profesionaliai atliekamas tarnybines pareigas J. Michailovskij 2015 metais buvo pareikšta Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko padėka.

Penkerių metų kadenciją Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pareigose J. Michailovskij pradės nuo š. m. balandžio 3 d.

00
Karjera
Iškilmingos ceremonijos metu prisiekė 7 advokatai ir teismo ekspertas
2024-06-14, Teisingumo ministerija
Teisėjų asociacijos pirmininke išrinkta teisėja Sigita Jokimaitė
2024-06-11, Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
Valstybės duomenų agentūrai toliau vadovaus dr. Jūratė Petrauskienė
2024-05-15, Statistikos departamentas
Advokatų profesinėje bendrijoje „AVOCAD“ – naujas vadovaujantis partneris
2024-04-22, Advokatų profesinė bendrija AVOCAD

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
10:27
09:50
00:18
05:50
10:33
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti