Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

„Ellex“ didina atotrūkį Baltijos šalyse augindama partnerių gretas
2024-04-02 , Advokatų kontora „Ellex Valiunas“
Advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ partneris dr. Ąžuolas Čekanavičius/Autoriaus nuotr.
Advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ partneris Povilas Junevičius/Autoriaus nuotr.

Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ plečia kontoros partnerių gretas, pakviesdama jais nuo šių metų balandžio mėn. tapti asocijuotus kontoros partnerius dr. Ąžuolą Čekanavičių ir Povilą Junevičių. Taip „Ellex“ išauginusi partnerių skaičių iki 51 dar labiau didina atotrūkį rinkoje toliau įtvirtindama didžiausios Baltijos regione partnerių komandos poziciją.

Povilas Junevičius dar studijuodamas prieš 15 metų pradėjo savo profesinę karjerą „Ellex Valiunas“. Visus šiuos metus jis dirbo Įmonių teisės, įmonių įsigijimų ir susijungimų (M&A) praktikos komandoje. P. Junevičius padeda klientams kuriant holdingų ir įmonių grupių struktūras Lietuvoje ir užsienio šalyse, privatiems klientams ir šeimos biurams įsigyjant, investuojant, realizuojant turtą ir struktūrizuojant jo valdymą įvairiose valstybėse. Jo patirtis taip pat apima įmonių M&A, finansavimo bei investavimo ir kt. sandorius. Jis teikė teisines paslaugas tokiems klientams kaip Vokietijos automobilių gamintojui „Daimler“, pasaulinei mokėjimo kortelių gigantei „Visa“, vienai didžiausių Suomijos finansų įmonių „OP Financial Group“ ir kitiems. Be darbo su klientais P. Junevičius pasižymėjo ir kuriant teisinę bazę Lietuvoje. Advokatas rengė siūlymus dėl Akcinių bendrovių, Ūkinių bendrijų, Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos ir kitų įstatymų pakeitimų.

Dr. Ąžuolas Čekanavičius prie „Ellex Valiunas“ komandos prisijungė prieš ketverius metus jau turėdamas solidžią patirtį. Advokatas, patentinis patikėtinis daugiau nei 16 metų atstovauja klientams teisminiuose ginčuose ir konsultuoja juos įvairiais komercinės teisės klausimais. Jis specializuojasi intelektinės nuosavybės, informacinių technologijų, reklamos ir žiniasklaidos teisinio reguliavimo srityse ir yra pelnęs pasaulyje žinomų prekių ženklų, tokių kaip „Starbucs“, „About Baltic Underwear” pasitikėjimą. Jo klientų gretose taip pat yra „Dokobit“, „Laisvas ir nepriklausomas kanalas”, „Sportland“ ir kiti. Kontoros teisininko solidi patirtis vaidina svarbų vaidmenį kuriant reguliacinę aplinką – advokatas aktyviai dalyvavo rengiant Visuomenės informavimo įstatymą bei Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo projektus, turi solidžią akademinę patirtį.

„Džiaugiuosi kasmet augančia kontoros partnerių komanda. Per pastaruosius penkerius metus ji tapo daugiau nei trečdaliu didesnė, todėl, matyt, nesuklysiu pasakydamas, kad „Ellex“ advokatų kontoros partnerių gretos rinkoje auga sparčiausiai. Man asmeniškai labai svarbu, kad šis augimas itin subalansuotas – augame ir pritraukdami talentus iš išorės, ir užaugindami savus. Tiek P. Junevičius, tiek Ą. Čekanavičius kontoroje dirbo daug metų. Jie savo darbu pelnė klientų pasitikėjimą ir kolegų įvertinimą, todėl visai partnerių komandai šis pokytis yra labai organiškas, lauktas ir džiugus”, – sako „Ellex Valiunas“ vadovaujantis partneris Rolandas Valiūnas.

Verslo advokatų kontora „Ellex Valiunas“ yra visame Baltijos šalių regione veikiančios „Ellex“ dalis. Kontoros biure Lietuvoje dirba per 110 teisininkų, tarp kurių 27 partneriai, o visose trijose Baltijos šalyse – per 215 teisininkų, iš kurių 51 partneris. Iš viso teisininkų ir verslo palaikymo paslaugas teikiančių profesionalų komanda Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje vienija 270 darbuotojų ir jau daug metų yra didžiausia advokatų kontora Baltijos šalyse.

10
Karjera
Valstybės duomenų agentūrai toliau vadovaus dr. Jūratė Petrauskienė
2024-05-15, Statistikos departamentas
Advokatų profesinėje bendrijoje „AVOCAD“ – naujas vadovaujantis partneris
2024-04-22, Advokatų profesinė bendrija AVOCAD
Teismo bendruomenei pristatyta nauja Civilinių bylų skyriaus teisėja Giedrė Čėsnienė
2024-04-16, Lietuvos apeliacinis teismas
Iškilmingai prisiekė advokatai ir teismo ekspertas
2024-04-12, Teisingumo ministerija

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
15:11
14:18
13:39
22:29
19:47
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti