Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Advokatų profesinėje bendrijoje „AVOCAD“ – naujas vadovaujantis partneris
2024-04-22 , Advokatų profesinė bendrija AVOCAD
Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD vadovaujantis partneris, advokatas Egidijus Langys/Autoriaus nuotr.

Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD vadovaujančiu partneriu tapo advokatas Egidijus Langys. Jis keičia iki šiol šias pareigas vykdžiusį advokatą Lauryną Staniulį, kuris ir toliau lieka AVOCAD partneriu.

„Pokyčiai yra gerai, organizacija irgi ne išimtis. Per šiuos dvylika metų buvo nueitas ilgas kelias, tačiau dabar jaučiu, kad atėjo laikas naujovėms. Egidijus yra neatsiejama AVOCAD istorijos ir sėkmės dalis. Tai asmenybė itin prisidėjusi prie profesinės bendrijos stiprinimo. Jo, kaip teisininko profesionalumas bei asmeninės savybės labai tinka vadovaujančio partnerio pozicijai. Neabejoju, kad jis ne tik užtikrins puikius profesinės bendrijos rezultatus, bet ir atneš naujų vėjų, kurie padės AVOCAD siekti užsibrėžtų tikslų“, - pažymi pareigas perleidžiantis Laurynas Staniulis.

„Lietuvos advokatų rinkoje esame labai išskirtiniai savo požiūriu į teisininko darbą. Nors nuolat siekiame aukščiausių profesinių rezultatų ir maksimalaus klientų pasitenkinimo, vienas svarbiausių mūsų organizacijos tikslų – motyvuoti žmonės, stipri vidinė kultūra, savitarpio pagalba ir įkvepianti atmosfera“, - pažymi E. Langys. Pasak naujai išrinkto vadovaujančio partnerio, advokatų darbas yra dažnai siejamas su nepakeliamu krūviu, negailestinga tarpusavio konkurencija ir teisininkų išnaudojimu. „AVOCAD jau daugiau nei dešimtmetį nuosekliai laužo šiuos stereotipus ir vis daugiau ir daugiau jaunųjų kolegų mus išgirsta. Nors, reikia pripažinti, dar iki šiol kai kuriems iš jų yra sunku patikėti, kad mūsų kontoroje nėra naktinės pamainos ir nereikia dirbti savaitgaliais“ , - teigia advokatas.

Advokatas Egidijus Langys AVOCAD profesinėje bendrijoje dirba nuo 2012 metų . Jis yra Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras, mediatorius. Naujasis vadovaujantis partneris specializuojasi bendrovių, komercinėje teisėje, juridinių ir fizinių asmenų nemokumo teisės srityse, medicinos, konkurencijos ir kt. teisės srityse.

10
Karjera
Iškilmingos ceremonijos metu prisiekė 7 advokatai ir teismo ekspertas
2024-06-14, Teisingumo ministerija
Teisėjų asociacijos pirmininke išrinkta teisėja Sigita Jokimaitė
2024-06-11, Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
Valstybės duomenų agentūrai toliau vadovaus dr. Jūratė Petrauskienė
2024-05-15, Statistikos departamentas
Teismo bendruomenei pristatyta nauja Civilinių bylų skyriaus teisėja Giedrė Čėsnienė
2024-04-16, Lietuvos apeliacinis teismas

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
10:27
09:50
00:18
05:50
10:33
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti