INFOLEX.LT
Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

registruotis prisijungti

Noriu prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą


GPM, valstybės tarnyba, duomenų apsauga, ikiteisminis tyrimas, viešieji pirkimai
2023-08-14 , Infolex

Savaitės apžvalgą galite klausyti: (įrašo trukmė ~ 20 min >>

Naujausioje „Savaitės apžvalgoje (Nr. 277)“ skaitykite:

 • Stebėjimo priemonės. Patvirtintas Reagavimo į elektroninio stebėjimo priemonių programinės įrangos fiksuojamus bausmės atlikimo sąlygų pažeidimus bei elektroninio stebėjimo priemonių naudojimo tvarkos įgyvendinimo aprašas. Naujai patvirtintas aprašas nustato reagavimo į elektroninio stebėjimo sistemos programinės įrangos generuojamus pranešimus apie galimus nuteistųjų ir suimtųjų bausmės atlikimo sąlygų pažeidimus.
   
 • Duomenų apsauga. Patvirtintas Duomenų nuasmeninimo ir pseudoniminimo tvarkos aprašas. Aprašas nustato sveikatos duomenų, duomenų, iš kurių rengiami atvirų duomenų rinkiniai, mokslo tikslams skirtų duomenų ir kitų Valstybės duomenų agentūros duomenų gavėjams teikiamų duomenų nuasmeninimo ir pseudoniminimo metodus ir tvarką.

 • Ikiteisminis tyrimas. Pakoreguotas Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro įsakymas „Dėl Rekomendacijų dėl ikiteisminio tyrimo dokumentų sudėjimo į bylą tvarkos patvirtinimo“.
 • Kviečiame skaityti naujausią LVAT administracinės praktikos biuletenį Nr. 44, kuriame apibendrinta LVAT praktika bei Europos Sąjungos teismų apžvalgos.
   
 • Administracinės bylos. LVAT nagrinėjo ginčą dėl Administracijos Sprendimo teisėtumo ir pagrįstumo bei įpareigojimo Administraciją atlikti veiksmus, t. y. įpareigoti atsakovą parengti visus teisės aktuose nustatytus būtinus dokumentus ir perduoti juos NŽT Vilniaus miesto skyriui nuosavybės teisėms atkurti.
   
 • Teisėkūra. Norima atnaujinti Lietuvos Respublikos įstatymą dėl užsieniečių teisinės padėties, atnaujinimu siekiama patikslinti UTPĮ nuostatas, kurios Nutarimu pripažintos prieštaraujančiomis Konstitucijai. Siekiama pakeisti Lietuvos Respublikos religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymą. Siūloma: 1) nustatyti, kad religinės bendruomenės ir bendrijos, jų dokumentų ir duomenų pakeitimus Registre registruoja Registro tvarkytojas, o prašymus ir išvadas dėl jų įtraukimo į Registrą rengia Teisingumo ministerija; 2) ir kt.

 • Teisininkų komentarai. CBD produktų prekeiviai pratinasi prie rinkos reikalavimų: kaip neužlipti ant grėblio?; Dažniausi viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimai. Kada ir kur dėl jų galima kreiptis tiekėjui ? Teisininkės patarimai: kaip netapti savo vaiko pagrobėju? Kai darbuotojas yra kartu ir akcininkas: nekonkuravimo susitarimų iššūkiai.

00
Metinės sektorių teisės apžvalgos

Svarbiausi 2019 m. pokyčiai sektorių teisėje ir 2020 metų prognozės
12/3/2019 , Infolex

Jūsų dėmesiui pristatome Infolex rengtas metinių sektorių teisės apžvalgas:

Rekomenduokite Savaitės apžvalgas kolegoms ir bičiuliams – nuo šiol jas gali prenumeruoti visi (ne tik Infolex klientai). Paprasčiausia užsisakyti palikus savo el. pašto adresą čia.

Plačiau >>
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
15:49
08:49
19:01
23:03
22:42
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>