Dokumentas atspausdintas iš INFOLEX teisės aktų sistemos www.teisesaktai.lt.
Advokatai
Dokumentas atspausdintas iš INFOLEX teisės aktų sistemos www.teisesaktai.lt.
254 str. | Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksas
Straipsnio redakcija įsigalioja nuo: 2017-01-01
Teisės akto redakcija įsigalioja nuo: 2024-03-28
Teisės akto statusas: Galiojantis
Su straipsniu susiję duomenys
 • 254 straipsnis. Didelių pramoninių avarijų prevencijos ir likvidavimo reikalavimų pažeidimas

  KEISTA:

  2016 03 17 įstatymu Nr. XII-2254 (nuo 2016 03 26)

  (TAR, 2016, Nr. 2016-06343)

   

  1. Pranešimo apie pavojingąjį objektą, pavojingojo objekto avarijų prevencijos plano, pavojingojo objekto saugos ataskaitos, visuomenei privalomos pateikti informacijos nepateikimas

  užtraukia baudą veiklos vykdytojams asmenims nuo septyniasdešimt penkių iki vieno šimto penkiasdešimt eurų ir veiklos vykdytojų juridinių asmenų, kitų organizacijų ar jų padalinių vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo vieno šimto penkiasdešimt iki trijų šimtų eurų.

  2. Neteisingos informacijos pateikimas pavojingojo objekto saugos ataskaitoje žinant, kad ji neteisinga,

  užtraukia baudą veiklos vykdytojams asmenims nuo vieno šimto iki dviejų šimtų eurų ir veiklos vykdytojų juridinių asmenų, kitų organizacijų ar jų padalinių vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo dviejų šimtų iki keturių šimtų eurų.

  3. Pavojingojo objekto vidaus avarinio plano nepatvirtinimas, pavojingojo objekto avarijų prevencijos plane, pavojingojo objekto vidaus avariniame plane ar ekstremaliųjų situacijų valdymo plane numatytų priemonių, taip pat veiklos vykdytojui skirtų pavojingojo objekto išorės avarinio plano priemonių neįgyvendinimas, nepranešimas apie įvykusią didelę pramoninę avariją nustatyta tvarka

  užtraukia baudą veiklos vykdytojams asmenims nuo vieno šimto penkiasdešimt iki trijų šimtų eurų ir veiklos vykdytojų juridinių asmenų, kitų organizacijų ar jų padalinių vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo trijų šimtų iki šešių šimtų eurų.

  4. Pavojingojo objekto vidaus avariniame plane ar ekstremaliųjų situacijų valdymo plane numatytų priemonių, taip pat veiklos vykdytojui skirtų pavojingojo objekto išorės avarinio plano priemonių nesiėmimas susidarius avarinei situacijai ar įvykus avarijai

  užtraukia baudą veiklos vykdytojams asmenims nuo dviejų šimtų iki keturių šimtų eurų ir veiklos vykdytojų juridinių asmenų, kitų organizacijų ar jų padalinių vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo keturių šimtų iki aštuonių šimtų eurų.

  5. Šio straipsnio 1, 2, 3, 4 dalyse numatyti administraciniai nusižengimai, padaryti pakartotinai,

  užtraukia baudą veiklos vykdytojams asmenims nuo trijų šimtų iki šešių šimtų eurų ir veiklos vykdytojų juridinių asmenų, kitų organizacijų ar jų padalinių vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo šešių šimtų iki vieno tūkstančio dviejų šimtų eurų.

   

Ieškote advokato?
Advokatai pagal dokumento temą „Administracinė teisė“:
Kęstutis Stasiulis
Vilnius. Kontaktai
Inga Abramavičiūtė
Vilnius. Kontaktai
Algis Prieskienis
Druskininkai. Kontaktai
Daugiau
Norėdami gauti atsakymą, įveskite savo elektroninio pašto adresą
Dėkojame.
Pranešimas išsiųstas
Sutinku gauti Infolex el. laišką pagalbos atsakymui įvertinti.
Atšaukti
Į pagalbos centrą >
Pagalba
Mobili ver.